Witamy w sklepie Ślubnej Szkoły!

Szukaj

Prezenty dla gości weselnych

Asia, 25 styczeń 2021
Prezenty dla gości weselnych

Na naszych weselach bywa różnie. Czasem Młodzi rezygnują z prezencików dla gości, które generują duże koszty i np. w ramach tego stawiają fotobudkę, która będzie pamiątką dla Wszystkich.

My jak zawsze podpowiadamy rozwiązania, które się sprawdziły i zostały miło odebrane przez gości weselnych.

WACHLARZE

Większość Waszych wesel odbędzie się najprawdopodobniej w sezonie wysokim- czyli od maja do października. W lato nie trudno o upały i żar lejący się z nieba.

Wachlarze to świetny prezent dla gości, bo funkcjonalny! Możesz wybrać wachlarz w formie przebiegu ceremonii czy całego przyjęcia lub zwykły wachlarz, który po złożeniu zmieści się w torebce. Zaufaj nam, przerabiałyśmy to nie raz i ten konkretnie dodatek ślubny świetnie się sprawdza!

fot. Elementy Bieli, Realizacja Lily- Wedding Planner 2018 ©

ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK

Każdy z nas czyta. Zakładki zawsze się przydają. Dodatkowym, przyjemnym aspektem tego dodatku jest fakt, że takie zakładki możecie wykonać sami. Umieścić na nich piękny cytat, może Wasze zdjęcie z sesji narzeczeńskiej. Zakładki mogą być też personalizowane i stanowić od razu winietkę! 

fot. Miłosne Historie, Realizacja Lily- Wedding Planner 2018 ©

OLIWA I MYDEŁKA

Jedna z naszych Par postanowiła sama zrobić prezenty dla swoich gości (Młody był szefem kuchni, Panna Młoda z kolei wielką pasjonatką kosmetyków naturalnych). Tobiasz (imiona nieprawdziwe) wykonał przepyszną oliwę smakową- rozmarynową. Natomiast Natalia śliczne świeczki zapachowe. Obecnie, w internecie znajdziecie wszystko- od filigranowych buteleczek na oliwę po małe słoiczki, półprodukty i wiedzę jak wykonać świecę zapachową.

SUKULENTY

Przy tym jest trochę więcej zabawy- przy zamawianiu musicie brać pod uwagę pielęgnację do momentu wesela- to żywe roślinki, potrzebują słońca i wody. Jenak ich wygląd jest rozczulający! 

fot. Miłosne Historie, Realizacja Lily- Wedding Planner 2019 ©

SŁODKOŚCI 

W zależności od tego co uwielbiacie, co się z Wami kojarzy możecie przygotować różnego rodzaju słodycze- lizaki, francuskie macaroons czy włoskie cantuccini. Jeśli uda Wam się je pięknie zapakować możecie postawić je w stołach, jeśli uważacie, że wprowadzą trochę zamieszania, warto zebrać je w jednym miejscu np. na stoliku koktajlowym. 

fot. Elementy Bieli, Realizacja Lily- Wedding Planner 2017 ©

MAŁE ALKOHOLE

Na jednym z naszych wesel, pojawiły się filigranowe buteleczki wypełnione bimbrem przygotowanym przez rodzinę Państwa Młodych. Takie cudeńka postawiłyśmy na jednej z komódek na sali weselnej. Równie pięknie wyglądają modne teraz, buteleczki prosseco. 

fot. Klaudia Rataj Fotografia, Realizacja Lily- Wedding Planner 2017 ©

HERBATKI

Jedna z naszych Par mieszka na stałe w Anglii. Nie ma nic bardziej charakterystycznego dla tego kraju jak tea time! W związku z tym postanowiliśmy stworzyć z Młodymi ich własną mieszankę, którą w dniu przyjęcia obdarowali swoich gości. 

fot. Miłosne Historie, Realizacja Lily- Wedding Planner 2018 ©

Jak zapewne się domyślasz, pomysłów jest cała masa i jest ich więcej! O tym jak je wyeksponować, co dobrze wygląda piszemy również w naszym eBooku- #instaWedding. Jak wystylizować najpiękniejszy ślub. Poradnik Panny Młodej. Lepiej zostaną opisane na naszym blogu, na który serdecznie Cię zapraszamy. W naszej karierze przerabiałyśmy również: kupony lotto, breloki, torby materiałowe czy zapałki.

Na naszym blogu jest też wpis o dodatkach ślubnych, być może coś Cię zainspiruje i wybierzesz zupełnie inną, nową drogę!

Jestem bardzo ciekawa, czy postawicie na prezenty funkcjonalne? Może te wykonane przez Was samych? A może w ogóle planujecie z nich zrezygnować?

Chciałabym tutaj dodać jeszcze małą podpowiedź- jeśli małe prezenciki wprowadzą nieco chaosu na stołach radzimy "wyrzucić" je na stół koktajlowy. Razem z piękną kartą informującą o tym, że jest to prezent dla nich, będą stanowiły przyjemny dla oka, dekoracyjny akcent!

Napisz nam czy czegoś Ci brakuje?

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów