Witamy w sklepie Ślubnej Szkoły!

Szukaj

Sesja narzeczeńska pełna luzu.

Karolina, 21 styczeń 2021
Sesja narzeczeńska pełna luzu.

Pomysł na sesję narzeczeńską pełną luzu.

Pewnie wiele z Was marzy o sesji narzeczeńskiej jak z Pinteresta. Często na drodze do zrealizowania Waszych marzeń stoi nikt inny tylko Pan Młody, który uparcie twierdzi, że on nie lubi zdjęć! Czas spędzony na sesji narzeczeńskiej potraktujcie jako moment gdzie możecie poznać się również bliżej ze swoim fotografem, dzieki temu w dniu wesela pierwsze lody będą przełamane ;)

Fot. Miłosne Historie

Co zrobić, żeby sesja wypadła naturalnie - sesja w domu. 

Nic innego tylko wykonać ją w miejscu, które znacie i lubicie. Jeśli nie jesteście zwierzakami przed obiektywem, to da to Wam poczucie bezpieczeństwa. 

Takim przykładem może być sesja u Was w domu, gdzie będziecie wspólnie przyrządzali obiad czy piekli cistaeczka - to dodatkowo odwróci Waszą uwage od fotografa. W domu możecie robić co tylko chcecie - może jest akurat czas na ubieranie choinki, lub macie przedpokój do odmalowania - tutaj nic Was nie ogranicza, tylko Wasza wyobraźnia. 

Sesja przy Golden Hour

Tą sesje możecie wykonać w plenerze, na plaży, w lesie lub na łące. Jeśli Wasz fotograf ślubny nie ma takch miejsc lub nie jest z Waszych okolic, poświęcie trpchę czasu, żeby znaleźć takie magiczne miejsce. Tutaj również zachecam Was żebyście zabrali ze sobą jakieś rozpraszacze np. psa ;) Wykorzystajcie na zdjęcia czas tzw Golden Hour czyli tuż przed zachodem lub tuż po wschodzie słońca kiedy światło ma złoty kolor. 

Fot. Miłosne Historie

Sesja w pracy?

Jeśli Ty lub Twoja druga połówka macie jakąś fascynującą prace wykorzystajcie to! Strażak, Policjant, nawet sesja w biurze czy labolatorium może mieć swój urok. 


My uważamy, że jeśli tylko macie na to przestrzeń finansową to warto zdecydować się na tą opcję. Jeśli zrobicie ją odpowiednio wcześniej, to zdjęcia z Waszej sesji narzeczeńskiej dostaniecie jeszcze przed ślubem - będziecie mogli je wykorzystać do galerii zdjęć lub w Waszych zaproszeniach.Napisz nam czy czegoś Ci brakuje?

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów